Търсене
Начало » Новини
19 април 2019

Завършиха състезанията по волейбол от Варненската универсиада

Завършиха турнирите по волейбол, част от ХХ Варненска студентска универсиада, съобщиха от дирекция „Спорт“ към Община Варна. Срещите се проведоха в залата на Медицинския университет. Крайно класиране отреди първото място при жените за  ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“. Среброто грабна Икономическият университет, а бронзът остана за Медицински университет "Проф. д-р Параскев Хаджиев". Съдийският състав определи за най-полезен състезател в женския турнир Стефани Кьосева, представител на ВВМУ.

В мъжкия турнир първенци станаха представителите на Медицински университет „Проф. Д-р Параскев Стоянов“. На второ и трето място се наредиха отборите на Техническия университет и на  ВВМУ „Н. Й. Вапцаров“. За най-полезен състезател при мъжете беше избран играчът на шампионите Ивелин Илиев от Медицинския университет.

Официалната церемония по награждаване на Универсиадата ще се проведе от 18.00 ч.  на 19-ти април в Юнашкия салон.

Абонирай се за да получавате известия за новините и събитията в Община Варна.